Yaşam

M·A·C Cosmetics’ten Covid-19 Bağışı

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dünyaca ünlü kozmetik markası MAC Cosmetics ikonik bağışlarına bir yenisini ekledi. Covid-19 pandemiğinden en çok etkilenenler için mücadele veren 250 farklı kuruluşa toplamda 10 milyon dolar bağışladı.

Mac Cosmetics, temel ihtiyaçları destekleyen ve bir çok konuda yardım faaliyeti gösteren organizasyonlara  “Viva Glam” kampanyasıyla Tüm Dünyada 250’den fazla farklı kuruluşa corona virüsüne karşı mücadelede, temel ihtiyaç ve benzeri hizmetlerini devam ettirebilmeleri için 10 milyon dolar bağışlıyor. Ayrıca, bağışa ek olarak Viva Glam rujlarının satışından elde edilecek gelirin de %100’ünü bağışlayacak. 

Markanın 26 yıl süresince, toplamda 500 milyon dolardan fazla bağışı ardından bu yardım, sürekli desteklediği çözüm ortaklarına yardım fonu sağlayacak; böylece yiyecek desteği, bilgilendirme ve ilaç desteği, satın alınacak testler ve tanı konulan vakaların tedavi sürecinde etkili bir şekilde faydalanılması hedefleniyor.

mac cosmetics covid 19 yardımı

Misafir yazarlarımız, davetli olarak veya kendi talepleri doğrultusunda bizlere özenle içerik hazırlayan kimselerdir. Misafir yazarlarımızın çoğu anonim olarak içerik üretse de, kişisel bilgilerini paylaşarak içerik göndermeleri de mümkündür. Eğer siz de içeriklerinizi yayınlamamızı isterseniz, info@makemeup.org e-posta adresine başvuru yapabilirsiniz.

Yorumunuz:

Pin It
makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj